Ön Takım Arıza Testi

Ön Takım Testi

İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken belli kıstaslar vardır. Standart olarak bakılan ayrıntıların dışında, araç arıza kaydı gibi önemli bir durum bulunur. İkinci el araç satın alma aşamasında, satıcı her zaman size dürüst olmayacaktır. Bu nedenle kendi almak istediğiniz aracı mutlaka profesyonel bir ekspertize kontrol ettirmelisiniz. Ekibimiz konusunda uzman ve sorumlu bir anlayışla çalışıyor.

Araç alma konusunda kararlıysanız işinizi kesinlikle şansa bırakmayın. Tüm bölümler ayrı şekilde teste tabii tutulur. Üstelik raporlamalarda yer alan anlatımlı grafikler, sorunun ne olduğunu anlamanızı sağlar. Daha net gördüğünüz sorunlar, alım konusunda mantıklı karar sahip olmanızı sağlar.

Alıcı ve satıcı konusunda mesafemiz aynıdır. Çalışma prensiplerimiz arasında bir şirketle diyalog halinde olmak yoktur. Her alıcı ve satıcı ile aynı mesafe ve prensiple çalışıyoruz. Bu nedenle içiniz rahat olabilir. Seçtiğiniz aracın daha önce ne gibi kazalar yaşadığını, parçalarının orijinal olup olmadığını bilmek sizin hakkınız. Böylece hasar durumu hakkında fikir sahibi olur ve son durum konusunda kararınızı verirsiniz.

Hizmetlerimiz

2021 model arıza tespit ve boya ölçüm cihazları ile Siteler'de uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz

En yeni teknolojiye sahip oto ekspertiz cihazlarımızla, 2. el...

Periyodik Bakım
Periyodik Bakım

Motorlu araçlarda önemli parçaların belirli aralıklarla...

Lastik Hizmetleri
Lastik Hizmetleri

Lastiğin tamir edilmesi birçok durumda mümkündür ancak...

Oto Yıkama
Oto Yıkama

Arabanın kirli olması seni rahatsız etmesin...

yol yardım 7/24 Yol Yardım
Hemen Ara Yol Tarifi Whatsapp