Yedek Parça

Araç Yedek Parça

ADS Oto Servis olarak yılların vermiş olduğu deneyimlerimizi saygıdeğer müşterilerimize duyurmak ve gönül rahatlığıyla hizmet alabilecekleri bölgenin en kapsamlı özel servis firmasını daha iyi tanıyabilmelerini sağlamak amacıyla hazırladığımız web sitemize hoş geldiniz.

ADS Oto Servis olarak; oto mekanik, kaporta, boya, periyodik bakım ve yedek parça kategorilerinde hizmet vermekteyiz. Otomotiv sektöründe kaliteli, ekonomik ve garantili bir hizmet vermeyi uzun yıllardan beri düstur edinmiş firmamız aynı ilkelerle hizmet vermekte olup tüm müşterileriyle memnuniyet çerçevesinde yepyeni dostluklar kurmaya devam etmektedir.

Yedek parça temini konusunda Ankara ve çevresine uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız araçlarınızın yedek parça ihtiyaçlarını temin ederek sizlere bu konuda üstün hizmet niteliği ile hareket ettiğini ispat etmektedir. Ülkemiz koşullarında bu çeşitte farklı olan yedek parça seçeneklerini bir arada bulunduran firmalar nadir olduğu düşünülürse; Ankara yedek parça, bu konuda nadir firmalar arasında olduğunu bizlere göstererek, bu konuda Ankara ve çevresine en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarını yılmadan sürdürmektedir.

Hizmetlerimiz

2021 model arıza tespit ve boya ölçüm cihazları ile Siteler'de uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz

En yeni teknolojiye sahip oto ekspertiz cihazlarımızla, 2. el...

Periyodik Bakım
Periyodik Bakım

Motorlu araçlarda önemli parçaların belirli aralıklarla...

Lastik Hizmetleri
Lastik Hizmetleri

Lastiğin tamir edilmesi birçok durumda mümkündür ancak...

Oto Yıkama
Oto Yıkama

Arabanın kirli olması seni rahatsız etmesin...

yol yardım 7/24 Yol Yardım
Hemen Ara Yol Tarifi Whatsapp